máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Fórum věnované diskuzi o ROM s Androidem pro HTC HD2
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Balrog »

Včera jsem si na hraní koupil HTC HD2 a nahrál do něj TyphooN CyanogenMod 7 a jsem moc spokojený,jaké máte zkušenosti s touto Rom?Nebo jít do jiné?lepší?
lotr
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: čtv úno 10, 2011 10:33
Zařízení: SG NOTE 2

Re: máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od lotr »

Muj nazor: Typhoon je nejlepsi a stale se zlepsujici,s vybornou podporou
Vzdy se k nemu vracim po testu jinych ROMek
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Balrog »

Mám ho od pátku,co jsem telefon nabíjel tedy v sobotu hooodně ráno a teď mám baterku na 21% to jsem nečekal a ani jeden zásek nic,prostě paráda.Možná zkusím WP7,ještě nevím?
Jen nevím jak nastavit aby se wifi nevypínalo a běželo i když je telefon uspaný,synchronizují se mi maily až když telefon odemknu.
Uživatelský avatar
Henatko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv srp 05, 2010 21:06
Zařízení: BB Q10 , N95
Bydliště: Liberec

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Henatko »

CyanogenMod 7 na HD je to nejlepší co do HD2 můžeš dát v CZ ;-) já ho hodně používal ... jsou i jiné ROM ale ty nejsou tak dobré.Když ti nevadí ENG tak je supr ROM MIUI
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Balrog »

No já raději češtinu i když je to jedno.koukal jsem na to nové Sense co je v Sensationu,ale tam je jiný hardware tak se bojím aby se to nekousalo na HD2?
Uživatelský avatar
Henatko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv srp 05, 2010 21:06
Zařízení: BB Q10 , N95
Bydliště: Liberec

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Henatko »

To jsem zkoušel v počátku ale moc mě to nevzalo :-) spíš bude funkční mix 2.1 + 3.0 sense.
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Pepa 3 »

Zdravím vás pánové.Jak by jste prosím porovnali nebo zhodnotili ROM Nexus One versus Typhoon. Díky.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Balrog »

Tak beru zpět s tou Rom: Dnes jsem nabíjel,někdo mi volal,jen černá obrazovka a nic,pak mi telefon vůbec mnevyzváněl,žádné zvuky a do toho mi telefon před chvílí jen cinkal,baterka jde hodně dolů.Čím to může být?
Uživatelský avatar
Henatko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv srp 05, 2010 21:06
Zařízení: BB Q10 , N95
Bydliště: Liberec

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Henatko »

Máš tady tu : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=933951 já na ní jel a 1+
né vždy je poslední ROM ta nej... chce to pročíst příspěvky od uživatelů na XDA
Dále se mohlo něco po... při instalaci ;-) (Task29-RADIO-Magldr-CWM-ROM) vše musí být jak má.když tak to udělej vše znovu , jinak mě baterka držela max 13 hodin.(pokud fón používáš víc nečekej)
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Balrog »

Já to dělal podle tohoto návodu i s přiloženými soubory co jsou na konci a teď jsem si nahrál origo 6,5 a až na počasí je to hrůza,jen teď nevím jestli zpátky Android a nebo WP7?
Uživatelský avatar
Henatko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv srp 05, 2010 21:06
Zařízení: BB Q10 , N95
Bydliště: Liberec

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Henatko »

Chce to hledat a hledat :-) mě už to omrzelo tak jsem přešel na jiné přístroje.
Jinak testni nějakou tu starší ROM která je zaručeně funkční.
Nebo tady tu taky docela dobrá http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=918899
je opravdu zvláštní jak jede stejná ROM-ka rozdílně na stejných přístrojích(já na TCM7 jel uplně bez problému a kolega ne)
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

Re: máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Jiří Hanč »

Ono to bude IMHO doinstalovanym SW. Treba Perfect keyboard se mi nekdy objevi bez skinu, takze samotnou klavesnici nevidim. Taky mi Skype shazoval proces dialleru, takze jsem si nemohl zavolat (do odinstalovani Skype) a treba funkcnost FB aplikace je kapitola sama pro sebe.
Ale spotreba baterky se mi nelibi, zkusim si to trochu vytweakovat, ale vidim to na jinou ROM...
Uživatelský avatar
Henatko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv srp 05, 2010 21:06
Zařízení: BB Q10 , N95
Bydliště: Liberec

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Henatko »

To je pravda u aplikace Facebook u té jsem měl problém taky padala ale jen při vstupu do určitého menu dané aplikace.Já jsem ale přes to nahrával pouze foto a to fachalo jak mělo.
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Jiří Hanč »

Mně nepadá, ale blbnou notifikace a chat/zprávy jsou jedna velká tragédie...
Uživatelský avatar
Hondaeg3
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte bře 16, 2010 18:12
Zařízení: HTC HD2

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Hondaeg3 »

Maximalna spokojnosť
Burrge
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř bře 11, 2009 10:48
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Dojčland - Praha - rodný Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Burrge »

Zdravím boys! Po zkušenosti s TyphooN CyanogenMod 7 (Android 2.3.5, build 3.5.6 nejnovější - http://android.hd2roms.com/) mohu jen vřele doporučit, stejně tak MIUI ROMku (Android 2.3.5, build 1.8.5 nejnovější - http://forums.miui.us/content.php?12-ROM-Downloads). U MIUI se mi líbí prostředí hodně podobné iPhonu, ale je to jen v angličtině, což někdy není na škodu, když všeci asi dobře víme, jaké jsou překlady do češtiny! ;-) Zde bych ale pánové skončil s jakýmsi vychvalováním, dokud by mi někdo nedokázal odpovědět na mé nynější problémy! 1. Androida jsem di do své HD2 natáhnul někdy koncem ledna - začátkem února a to byla verze 2.3.2, která mi včetně GPSky fachala bez problémů asi do června, než jsem narazil na novou verzi Androidu a ještě jsem tam ani nestačil dát 2.3.3 a už 2. den vyšla 2.3.4. :-D Od 2.3.4 se potýkám s tím, že mi absolutně nejde GPS a stále si pohrávám s myšlenkou, jestli snad není problém v telefonu a já ho tak nemám zanést na servis :-( Nevíte někdo o nějaké aplikaci, která prubne GPS v telefonu nebo ukáže dostupné satelity přes tu GPSku? Nefunguje mi aplikace Google Mapy, GPS Essentials, Mapy.cz, Navigace a další asi 3 aplikace přes GPS!!! :-((( De facto každý týden vychází nový build Androidu a tak si jej vždy stahuju a asi těch 180 aplikaček nahrávám znovu a znovu ;-) Tady mi ale vyvstává pokud opomenu tu GPSku problém! Nevím proč (jen si domýšlím, že TASK29 nesmaže celý obsah telefonu!!), ale po nahrání nového buildu mi telefon šlape jako hodinky jen do té doby, než na něj hodím pár aplikaček! To by ještě nebyl ani tak velký problém, ale ten nastane až ve chvíli, když restartuju telefon! Ten se mi pak začne restartovat de facto neustále! Mám chráněnu SIMku pinem, takže po nahození jej zadám, uvidím úvodní plochu jak jsem si ji nastavil a do max 2min se mi sám restartuje a někdy třebas za půl minuty! :-( Celý proces nahrávání Androidu dělám TASK29->RADIO->MAGLDR->CWM a pak ROMku. Za tu dobu od června do dnešního dne jsem toho Androida přeinstaloval aspoň 100x a to i včetně MIUI ROMky ve snaze, jestli ta něco na tom restartování změní, ale mám s tím stejný problém bohužel!!! :-((( Telefon šlape jako hodinky opravdu, když je absolutně prázdný po přehrání ROMky, ale běda jak na něj dám aplikačky a restartuju ho a nebo se restartuje sám kvůli uvolnění systémových prostředků. Setkal se s témto problémem někdo z Vás prosím?! Rád bych touto cestou dostal nějakou odpověď! Jinak je pravdu, že od prvopočátku Androida 2.3.2 do toho června mi to všechno fachalo jako na drátkách! Díky!!!
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od gulii »

Ptal jsem se na to už v jiném vlákně, ale tam mi nikdo neodpověděl. Jak se pohybuje nyní výdrž baterky, na kolik h se při normálním použití dostanete? Děkují.
Burrge
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř bře 11, 2009 10:48
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Dojčland - Praha - rodný Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od Burrge »

Takže mám očekávat taky tichou vodu pokud jde o to, proč se telefon neustále restartuje, pokud na něj něco opravdu málo nainstaluju a pak jej restartuju! :-( ...popřípadě on sám. Já si na baterku nemůžu stěžovat! Od té 2.3.4 mi vydrží mnohem déle než u 2.3.2 tedy!!! Vzhledem k tomu, že telefon neustále nějak držím v rukou, tak výdrž je tam 3-4h, ale pokud jej nechám v klidu (tím myslím, že nevolám, nepíšu SMS nebo jen minimálně a spíše naopak ty SMS chodí jen mně, ale s hovorem to jde dolů, ale u 2.3.2 to byla hrůza s tou výdrží!), tak mi vydrží 24-36h bez problémů.
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od gulii »

3-4h??? To je šíleně moc málo ne? Na wp7 mi vydrží klidně 2,5 dne při napsání cca 100sms.
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

máte někdo TyphooN CyanogenMod 7?

Příspěvek od matelkoxxl »

Ja som si na GPS nahodil toto - https://market.android.com/details?id=c ... ss.gpstest" onclick="window.open(this.href);return false;. Len pred pár dňami som si dal ROM TyphooN CyanogenMod 7 Nightly v3.5.5 a GPS chytila signál do pár sekúnd. Aj Sygic nemal problém so signálom.
Btw. teraz som pozeral, že vyšiel nový build TyphooN CyanogenMod 7 Nightly v3.5.7 a v changelogu má toto -
v3.5.7: Updated to cm_bravo_159 base. Included tytung's GPS lib v2.0 NMEA.
Skús nahodiť túto verziu, možno rozbeháš tú GPS.
Odpovědět

Zpět na „Android na HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti