Page 1 of 1

Jak na videohovory?

Posted: Thu May 26, 2011 6:40
by radarcz1
Prosím jak se uskutečnuje videohovor?Díky za odpovědi.

Jak na videohovory?

Posted: Thu May 26, 2011 8:36
by Vacclaf
No, já mám zato, že s Desire HD videohovory ani nejdou uskutečnit.

Jak na videohovory?

Posted: Thu May 26, 2011 20:11
by radarcz1
Já mám HTC Incredible S ale třeba někdo ví jak na to.