Roaming a datové služby

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Uživatelský avatar
wez_
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: stř bře 23, 2011 15:34
Zařízení: Samsung Omnia 7

Roaming a datové služby

Příspěvek od wez_ »

Zdravím.

Snad nezakládám duplicitní téma. Chcu se zeptat jestli má někdo zkušenosti s nastavením datových služeb a roamingu. V nastavení telefonu v menu "mobile network" lze zapinat/vypinat data connection. Predpokladam, ze toto funguje (nezkousel jsem vypnout data, jak se bude telefon chovat). Chci se ale zeptat na vaše zkušenosti s možností "don't roam"...

Má někdo vyzkoušené, jak se telefon chová v roamingu? Nejlépe někdo s T-Mobile a nebrandovaným zařízením? Můžu se na to spolehnout, že po návratu ze služebky mě nebude doma čekat faktura na x tisíc? :) Mám totiž vesměs všude zapnuté location apod. Např. při focení, mam zapnuté geodata. Když vyfotím něco v zahraničí, nebude se to připojovat na net, aby to zjistilo polohu rychleji (když mám don't roam)?

Díky za odpovědi.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Roaming a datové služby

Příspěvek od steelspace »

"Don't roam" funguje spolehlivě.
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Roaming a datové služby

Příspěvek od Krayzie »

Mozem potvrdit, ze "Don't roam" funguje ozaj spolahlivo. Nedavno som bol na Devine a Orange mal zrovna vypadok, tak ma prehodilo na Orange AT. Chvilu mi trvalo zistit, preco si nemozem stiahnut prilohu v starsom maili. Dovod bol jasny, v roamingu mam data na telefone vypnute.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů