Page 1 of 1

Paměťové karty 32 GB

Posted: Sun May 08, 2011 18:21
by KarelMlha
Plánuji zakoupení paměťové karty o velikosti 32 GB. Zatím jsem měl zkušenosti maximálně s 16GB Kingston class 6. Teď bych chtěl zakoupit u Sunnysoftu Lexar microSDHC 32GB - class 10. Nemáte s ní někdo nějaké zkušenosti, nebo navrhujete jinou. Díky.

Paměťové karty 32 GB

Posted: Sun May 08, 2011 18:22
by martasx
Naprosto stačí class4 dávám léta přednost kingstonu.Tak jsem se díval na ten lexar a cena je stejná jak kingston class4 se mi to nějak nezdá :)

Paměťové karty 32 GB

Posted: Sun May 08, 2011 18:49
by KarelMlha
Kingston 32GB class 4 mají v Mironetu za slušných 1337,-Kč, nebo pak i v Alze. Možná se nenechám zlákat class 10.

Paměťové karty 32 GB

Posted: Sun May 08, 2011 19:33
by Lordzata
mám Kingstona 32GB class 4 uplne vyhovuje, větší class bych snad ani nevyužil

Paměťové karty 32 GB

Posted: Sun May 08, 2011 20:26
by KarelMlha
Díky za pomoc. Vzhledem k dobrým zkušenostem s Kingston jsem jí objednal.

Paměťové karty 32 GB

Posted: Tue May 17, 2011 12:15
by msv
Koupil jsem si tu samou, také u Sunnysoftu a spokojenost. Vše bez problému.