POMOC-poslední naděje jak nahrát novou ROM atd. --VYŘEŠENO!

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
kramiro
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob bře 27, 2010 23:24
Zařízení: htc HTC TyTN II Kaiser,TyTn Hermes

POMOC-poslední naděje jak nahrát novou ROM atd. --VYŘEŠENO!

Příspěvek od kramiro »

POMOC
Ahoj šikulové. Už nevím jak dál a tak se obracím na Vás pro rady.Jsem už sice starší pán,ale přesto taková technika mne moc zajímá a protože využívám velmi často Kaisera pro práci i pro zábavu,tak jsem se rozhodl,že si nahraji novou rychlejší ROM podle vašich rad a návodů,ALE samé ALE.
Takže k věci.Když připojím Kaisera k PC,tak by mělo začít vyhledávat nový hardware,ale bohužel se nic neděje.Prostě i když mám vše zaplé i nainstalované,tak prostě synchronizace s PC nejde.Nevím ale usuzuji že je něco s mikroUSB-Asi. USB Kabely jsem měnil,tím to vážně není !Asi dvakrát se mi povedlo připojit,ale hned jak začnu instalovat HardSPL,nebo cokoli jiného,tak se počítač odpojí ,takže takto to nejde.Tak jsem se rozhodl odemknout a instalovat Kaisera přes kartu,přesně podle návodu z wiki.xda-developers.com/ a http://forum.xda-developers.com" onclick="window.open(this.href);return false; tak jak všichni radíte.ALE opět bohužel to taky nejde.Kartu naformátuju přesně podle návodu na Fat32,nahraji na ni KAISDIAG.NBH a KAISIMG.NBH,tak jak je v návodu,vložim do kaisera,vyndám baterku,provedu Bootloader tříhmatem,naskočí tříkolora,ihned potom bíla obrazovka a na ní Loading… a dál už nic,pak už jen čekám a prostě už se nic nemění,jako by v této poloze zamrzl.různé karty jsem taky už zkoušel měnit 
Tak už vážně nevím co mám dál dělat.Už se s tím trápím déle jak týden a nic nového.Vážně už nevím co dál.Pomůžete někdo?víte někdo co s tím??? Za každou radu budu vděčný. PŘEDEM MOC MOC DÍKY.
Nějaké Info o mém Kaiseru pro představu,třeba to pomůže.
ROM verze : 1.56.405.5 // Rom datum : 08/28/07 // Rádio verze : 1.27.12.32 //
Protokol verze : 22.45.88.07H // IMEI 35575701478507101
A při tříkolore.
KAIS130
SPL-1.93.0000
SPLD-8
Takže podle toho předpokládám,že není odemknutý,jo a jinak je na všechny operátory,takže není blokovaný.

VSE UZ JE DORESENO,TAKZE VSEM DEKUJI ZA POMOC.HLAVNĚ LIDIČKÁM Z FÓRA http://www.4allmobile.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
tipto
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv pro 23, 2010 23:31
Zařízení: vodafone 1605 vpa compact 3

POMOC-poslední naděje jak nahrát novou ROM atd. --VYŘEŠENO!

Příspěvek od tipto »

ja mam ten isty problem a chcem sa ta opitat ako si to vyriesil dakujem velmi pekne
kramiro
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob bře 27, 2010 23:24
Zařízení: htc HTC TyTN II Kaiser,TyTn Hermes

POMOC-poslední naděje jak nahrát novou ROM atd. --VYŘEŠENO!

Příspěvek od kramiro »

jak jsem to ja vyresil jsem ulozil na tuto adresu,kde si vse muzes stahnout vcetne vsech potrebnych souboru a podrobneho navodu.Treba se to nekomu bude hodit,kdo vi.Mejte se......

http://www.ulozto.cz/9337267/prehrani-h ... kaiser-zip" onclick="window.open(this.href);return false;
Imer
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon čer 13, 2011 21:28
Zařízení: HTC TynT II Kaiser

POMOC-poslední naděje jak nahrát novou ROM atd. --VYŘEŠENO!

Příspěvek od Imer »

dobrej navod, ale kdyz podle nej delam hardSPL tak se objevi barvicky a potom to zesdne a napise Loading... nad loading se ale objevi cervene 00068002 a nic se nestane... nic to nenaloaduje... nevite co s tim?
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů