Update Mango pro současné telefony

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Uživatelský avatar
miaggi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: stř bře 23, 2011 13:19
Zařízení: LG G Flex 2
Bydliště: Praha

Update Mango pro současné telefony

Příspěvek od miaggi »

Co je na tom pravdy, že nebude dostupný Update Mango pro současné WP7 telefony jak to uvádějí v Týdnu Živě?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Update Mango pro současné telefony

Příspěvek od htcjirka »

Mango bude dostupne pro vsechny soucasne telefony :roll: tuhle histerii siri uzivatele co si spatne vylozili ,ze nebude dostupny lokalizacni update,pro nas tedy cestina oficialni cestou.
Uživatelský avatar
miaggi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: stř bře 23, 2011 13:19
Zařízení: LG G Flex 2
Bydliště: Praha

Update Mango pro současné telefony

Příspěvek od miaggi »

a ta čeština je už potvrzená, že nebude pro současné modely?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Update Mango pro současné telefony

Příspěvek od htcjirka »

Cestina nepujde pres samotne Mango,lokalizacni balicky mango neobsahuje ani je nelze do WP7 pridavat.
Ale urcite se objevi na xda oficialni cele ROM exe baliky(jaklo tomu bylo nyni) pro jednotlive regiony,takze instalace pak probehne flashnutim rom manualne pres bootloader.Do konce roku se ale jeste muze zmenit veci a treba update nakonec probehne normalne pres Zune.
Uživatelský avatar
miaggi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: stř bře 23, 2011 13:19
Zařízení: LG G Flex 2
Bydliště: Praha

Update Mango pro současné telefony

Příspěvek od miaggi »

super, díky za odpovědi!
HUdasp
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv bře 20, 2008 13:23

Update Mango pro současné telefony

Příspěvek od HUdasp »

Chtěl bych se optat, jak to je s aktualizací WP7 telefonů. Jestli je to podobný systém, jako u jablek? Resp. když si pořídím Omnii 7 třebas, jak dlouho mám záruku ofiko aktualizací (Mango a šlus, anebo i dále)? To bastlení polofunkčních ROM na Androidu už mne irituje a toto by mohla být cesta. Díky za odpověď.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Update Mango pro současné telefony

Příspěvek od morro »

HUdasp: Tak když si pořídíš třeba tu Omnii 7 od Vodafone (tudíš Brandovanou) budeš mít update opožděný (to je pak závislé na konkrétních operátorech,) když ji budeš mít tedy nebrandovanou, update je podle regionů takže se nedá říct, že je to rychlé jak u jablek, i když to jsem í já přesně čekal xD. Co se pak týče podpory jednotlivých zařízení pro updaty tak je jasné, že současná zařízení budou mít podporu dokavaď to dovolí HW toho zařízení.
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Update Mango pro současné telefony

Příspěvek od premikkoci »

Kup jednoznačně nebrandovanou. Lidi si stěžují jenom kvůli tomu, že musí čekat na aktualizaci třeba o týden déle, což se dá vydržet.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Update Mango pro současné telefony

Příspěvek od htcjirka »

Zrovna u T-Mobilu to nejsou tydny,ale kolikrat mesice..
HUdasp
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv bře 20, 2008 13:23

Update Mango pro současné telefony

Příspěvek od HUdasp »

Dotaz nebyl myšlen přímo na Omnii, ale ta nějak všeobecně na WP, jak to tedy s ním bude. Jestli pořídit něco teď se Snapdragonem, anebo spíše počkat na Scorpiona, který by měl podporou vydržet déle. Nechci si kupovat kousek, kterýmu po Mangu skončí podpora, zrovna updaty u WP jsou důležité oproti Androidu, kde se spíše dolazují už maličkosti.
spree
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: pát led 04, 2008 12:31
Zařízení: HTC 7 Trophy

Update Mango pro současné telefony

Příspěvek od spree »

Ja by som mal trosku OT otazku.
Mal som Omniu 7 a displej bol tak jasny, ze pri surfovani na nete a hlavne pri bielom podklade a ciernych pismenach sa mi do 5 minut unavili oci, uplne ma tahali. Pozorujete nieco podobne i na HD7, Mozartovi pripadne na Trophy?
Mam zaujem o kupu jedneho z tychto troch zariadeni, tak preto sa pytam?
Dik
Ingnition
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: sob dub 09, 2011 22:33
Zařízení: Nokia Lumia 520
Bydliště: Sedlčany
Kontaktovat uživatele:

Update Mango pro současné telefony

Příspěvek od Ingnition »

spree,
Co takhle si snížit jas? jinak u HD7 nic takového nespozoruji. Jak už jsem psal, buď si manuálně nastav jas (můžu připomenout, že i při tom největším to vůbec nebije do očí.) nebo nech automaticky (takhle to mám) a jas se bude upravovat dle prostředí ve kterém se nacházíš. A i ostatní telefony jsou v pořádku.
Uživatelský avatar
wez_
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: stř bře 23, 2011 15:34
Zařízení: Samsung Omnia 7

Update Mango pro současné telefony

Příspěvek od wez_ »

Dneska jsem mluvil s clovekem s MS (developer evangelist). Snad nerikam nic tajneho, ale mel radost, jelikoz mu dneska MS nahral Mango do telefonu... V kazdem pripade informace, ktera vas mozna bude zajimat:
- Developer tools pro Mango by mely byt dostupne v kvetnu (polovina - konec)
- Marketplace pro vyvojare (ceske liveid ucty, registrovane jako developer) plne funkcni by mel byt v cervnu (pujde nakupovat i prodavat)
- Pro verejnost Mango a MP je planovane na podzim. Ale planuji pry 1. zari! Pak padla veta, ze pry pokud se to nestihne, tak cloveka v Redmondu zodpovedneho za WP7 a MP zastreli :) Ale nejsem si jisty, jestli slo o termin 1. zari nebo podzim :)
spree
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: pát led 04, 2008 12:31
Zařízení: HTC 7 Trophy

Update Mango pro současné telefony

Příspěvek od spree »

Ingnition píše:spree,
Co takhle si snížit jas? jinak u HD7 nic takového nespozoruji. Jak už jsem psal, buď si manuálně nastav jas (můžu připomenout, že i při tom největším to vůbec nebije do očí.) nebo nech automaticky (takhle to mám) a jas se bude upravovat dle prostředí ve kterém se nacházíš. A i ostatní telefony jsou v pořádku.
Praveze som pouzival automaticke nastaveni jasu a ono to bolo stejne tak ostre az z toho boleli oci a pismo bolo tiez nejake akoby trochu ine. Zopar ludi v diskusiach ma rovnaky poznatok. Na filmy, fotky ano, ale na net a citanie SAMOLED vhodny neni. Nekomu to vadi nekomu ne.
Inak zvazujem i HD7, ale uz i Omnia 7 sa mi zdala dost velka a to je asi nastejno s HD7 a to ma HD7 i vacsiu hmotnost...
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Update Mango pro současné telefony

Příspěvek od premikkoci »

to wez_: Zní to až moc pěkně. Docela by mě zajímalo jak to bude s videokamerkami
Ingnition
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: sob dub 09, 2011 22:33
Zařízení: Nokia Lumia 520
Bydliště: Sedlčany
Kontaktovat uživatele:

Update Mango pro současné telefony

Příspěvek od Ingnition »

spree píše:
Ingnition píše:spree,
Co takhle si snížit jas? jinak u HD7 nic takového nespozoruji. Jak už jsem psal, buď si manuálně nastav jas (můžu připomenout, že i při tom největším to vůbec nebije do očí.) nebo nech automaticky (takhle to mám) a jas se bude upravovat dle prostředí ve kterém se nacházíš. A i ostatní telefony jsou v pořádku.
Praveze som pouzival automaticke nastaveni jasu a ono to bolo stejne tak ostre az z toho boleli oci a pismo bolo tiez nejake akoby trochu ine. Zopar ludi v diskusiach ma rovnaky poznatok. Na filmy, fotky ano, ale na net a citanie SAMOLED vhodny neni. Nekomu to vadi nekomu ne.
Inak zvazujem i HD7, ale uz i Omnia 7 sa mi zdala dost velka a to je asi nastejno s HD7 a to ma HD7 i vacsiu hmotnost...
No tak HD7 má SLCD takže je to úplně něco jiného než SAMOLED a s jistotou (jelikož HD7 vlastním) ti můžu říct, že nic takového tam nepotkáš. Myslím, že telefon není vůbec těžký. Na display si zvikneš hned. To mi věř :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Update Mango pro současné telefony

Příspěvek od htcjirka »

Pozor,SLCD u HTC HD7 je az v poslednich modelech doted u HD7 zejmena v Evrope SLCD pouzivan nebyl.
spree
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: pát led 04, 2008 12:31
Zařízení: HTC 7 Trophy

Update Mango pro současné telefony

Příspěvek od spree »

To je zaujimava informacia.
Ako ide zistit, ci ma HD7 S-LCD displej?
A co vaha HD7?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Update Mango pro současné telefony

Příspěvek od htcjirka »

Tezko rici,na xda i nekdo psal na support HTC a tam se dostalo odpovedi ze v soucasnosti uz se montuji jen SLCD,ale starsi nebo prvni verze ho nemeli.Tezko rict kde je ten jazycek vah a komu se do ruky dostal stary typ a komu uz SLCD.Na eshopech i v krame porad muzes narazit na starou varku HD7,protoze prodej WP7 zarizeni u nas neni nijak uchvatny..
spree
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: pát led 04, 2008 12:31
Zařízení: HTC 7 Trophy

Update Mango pro současné telefony

Příspěvek od spree »

Ignition, ty uz mas S-LCD? Kedy si ho kupoval, pripadne mohol by si mi poslat cez SZ tvoje vyrobne cislo, ak vies aky displej v nom mas? Dik

Jirko: mozno servisy by mohli vedet viac, pripadne niekto kto uz vie, ze ma S-LCD by mi mohol poslat jeho vyrobne cislo cez SZ...
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 hostů