Sense 3.0
Posted: Fri Apr 15, 2011 11:36
Na XDA se už rozeběhla práce pro portaci SENSE 3.0 na DHD.
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1035320" onclick="window.open(this.href);return false;
Už jsem otestoval jejich práci a musím říct docela to funguje až to bude úplně hotové tak to bude krása a pěkně plynulé.
Já už jsem nemohl odolat a práci jsem rozjel na vlastní pěst také. Jde mi hlavně o tu zamykací/odemykací obrazovku.
Já si myslím že nemá cenu měnit DHD za Sensation když na konci roku budou telefony ještě lepší
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1035320" onclick="window.open(this.href);return false;
Už jsem otestoval jejich práci a musím říct docela to funguje až to bude úplně hotové tak to bude krása a pěkně plynulé.
Já už jsem nemohl odolat a práci jsem rozjel na vlastní pěst také. Jde mi hlavně o tu zamykací/odemykací obrazovku.
Já si myslím že nemá cenu měnit DHD za Sensation když na konci roku budou telefony ještě lepší