Page 1 of 1

Sense 3.0

Posted: Fri Apr 15, 2011 11:36
by Vlastimil Bartošák
Na XDA se už rozeběhla práce pro portaci SENSE 3.0 na DHD.
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1035320" onclick="window.open(this.href);return false;
Už jsem otestoval jejich práci a musím říct docela to funguje až to bude úplně hotové tak to bude krása a pěkně plynulé.
Já už jsem nemohl odolat a práci jsem rozjel na vlastní pěst také. Jde mi hlavně o tu zamykací/odemykací obrazovku.
Já si myslím že nemá cenu měnit DHD za Sensation když na konci roku budou telefony ještě lepší :)

Sense 3.0

Posted: Sat Apr 16, 2011 2:23
by janiss
Ja chcem vymenit dhd za sensation hlavne koli displayu lepsie rozlisenie to bude o inom.A potom ten dual core ten ma az tak netaha ale nech bude uz ked je.

Sense 3.0

Posted: Sat Apr 16, 2011 5:17
by diviline
Vcera vecer jsem o tom informoval na svem webu a po vyzkouseni ROMky (musel jsem zneuzit kamarada at mi pujci DHD :tlem: ) me to nahlodalo, ze asi misto Galaxy SII poridim HTC Sensation :-) http://www.diviline.net/2011/04/sense-3 ... re-hd.html