prach na spodní části folie
Posted: Tue Apr 12, 2011 19:31
Zdravim, mám takový problem, koupil jsem si od sunnysoftu Brando Folii ale ze spoda jak je jakoby lepící strana tak tam mám usazený prach když ho zkusim setřít hadříkem tak to nejde ještě se to zhorší. Nemá někdo nějaké rady jak to z toho dostat??dát třeba do nějakého rostoku nebo jestli by stačila tekutina na čištění displeje. Děkuji za rady.