Page 1 of 1

prach na spodní části folie

Posted: Tue Apr 12, 2011 19:31
by Petiisek
Zdravim, mám takový problem, koupil jsem si od sunnysoftu Brando Folii ale ze spoda jak je jakoby lepící strana tak tam mám usazený prach když ho zkusim setřít hadříkem tak to nejde ještě se to zhorší. Nemá někdo nějaké rady jak to z toho dostat??dát třeba do nějakého rostoku nebo jestli by stačila tekutina na čištění displeje. Děkuji za rady.

prach na spodní části folie

Posted: Tue Apr 12, 2011 19:33
by htcjirka
Folie neni na bazi lepidla,ale antistaticka,takze ji muzes strhnout oplachnout pod vodou,nechat uschnout tak, aby ti tam nenalital bordel a displej ocistit.