DHD2 vs Streak
Posted: Fri Apr 08, 2011 20:08
Viete niekto porovnat, rychlost browseru u tychto dvoch zariadeni? Pretoze som mal moznost testovat obe zariadenia.A mne z neho vysiel jednoznacne vytaz Streak a to ma slabsi procak.Aspon myslim.Obe zariadenia mali Operu a sli cez Edge a 3g. A este dotaz. Kde vypnem flash v opere?
Dik.
Dik.