Page 1 of 1
Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora
Posted: Fri Apr 08, 2011 19:53
by spellshaper
Zdravím,
sháním někoho, kdo nemá Omnii7 od operátora, ale má jí z oficiální české distribuce (např Sunny Soft a podobné...). A má v telefonu původní ROM od výrobce.
Pokud jí máte, chtěl bych poprosit o poslání přesného názvu české ROM.
Postup je následující:
1) Otevřít si vytáčení čísla
2) Vyťukat číslo: ##634#
3) Hned se spustí servisní menu
4) vypadá podobně jako vytáčení čísla
5) zde napište kód *#1234#
6) Objeví se verze ROM
Potřeboval bych opsat tyto údaje o ROMce:
PDA:
Phone:
CSC (toto hlavně):
Předem díky!
Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora
Posted: Fri Apr 08, 2011 20:32
by p.a.Ť.o
Nenapsal jsi, proč to chceš vědět, proto nevím, jestli ti to mohu napsat.
PDA a Phone je stejné číslo, CSC má o 1 znak navíc, jinak je stejné s celkem 3 jinými znaky.
Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora
Posted: Fri Apr 08, 2011 20:36
by spellshaper
Chci to vědět kvůli přeflashnutí romky. Mám od T-Mobile, ale není to žádná výhra (logo, updaty nejsou atd..). Bohužel ROMky pro Samsung Omnia 7 jsou trochu problém sehnat a tu přímo z česka už vůbec. Takže mě zajímá, jestli se v česku nepoužívá společná ROM s jiným státem (ze kterého je třeba ROM dostupná).
Pokud totiž nainstaluju cizí ROM, nemusí tam být třeba nastavení MMS pro české operátory a další "drobnosti".
Neboj, nejde o žádné citlivé info :D
(viz.:
http://samfirmware.webs.com/samsunglettercode.htm" onclick="window.open(this.href);return false;) Moje ROM je:
PDA: I8700XXJJ6
Phone: I8700XXJJ6
CSC: I8700TMZJJ6
Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora
Posted: Sat Apr 09, 2011 5:33
by p.a.Ť.o
PDA: I8700XXJK1
Phone: I8700XXJK1
CSC: I8700O2CJK1
PDA je z Mall.cz, na krabici ani nikde jinde není žádné logo.
Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora
Posted: Sat Apr 09, 2011 9:18
by morro
spellshaper: Českou ROM asi nenajdeš, nevím jak je to přesně u Omniích, ale u HTC-ček je to na Europe (což je nebrendovaná pro Evropu) a pak třeba na O2UK (což je brandovaná pro Spojené Království - O2).
xdadevelopers
Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora
Posted: Sat Apr 09, 2011 11:18
by spellshaper
Díky paTo, podle CSC to vypada na O2 Czech, ale pokud tam nikde zadne logo neni treba se pouziva jako nebrandovana. Pristel ti NoDo update mezi prvnimi?
Jestli ma nekdo Omnii od jinud nebo ze stejneho obchodu ale s jinym CSC napiste jakym pls...
Vim, ze ceska ROM bude problem, ale jelikoz v ni vlastne nic ceskeho neni, doufal jsem, ze se treba pouziva nejaka spolecna "stredoevropska" nebo neco takoveho a to by se treba sehnat dalo.
Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora
Posted: Sat Apr 09, 2011 13:50
by p.a.Ť.o
NoDo jsem si aktualizoval "svépomocí"

Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora
Posted: Sat Apr 09, 2011 16:09
by pinhead
Mám taky volnou Omnii : 18700XXJK1
18700XXJK1
18700XENJK1
Přehrával jsem fimware a Nodo přišlo samo.
Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora
Posted: Sat Apr 09, 2011 16:25
by jacek
stejný jako p.a.Ť.o a pinhead. tel. kupovan na volném trhu.
Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora
Posted: Sat Apr 09, 2011 19:12
by spellshaper
Díky pánové,
to pinhead: Tuhle ROM mám taky staženou, ale je Holandská, takže jsem jí zatím neinstaloval...
to jacek: pinhead i Pato mají každý jinou rom (CSC), tak jakou z nich tam máš: 18700XENJK1 nebo I8700O2CJK1?
Jde mi o původní české ROM z obchodů, neflashované!
Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora
Posted: Sat Apr 09, 2011 19:32
by jacek
Joj, to mi uteklo

, takže stejné jako p.a.Ť.o a Pavel
PDA: I8700XXJK1
Phone: I8700XXJK1
CSC: I8700O2CJK1
Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora
Posted: Sat Apr 09, 2011 19:48
by spellshaper
Super díky všem!
Bohužel je tedy v česku jiná ROMka, než ta co je k sehnání na stažení :( Zatím s flashem počkám, třeba se časem objeví.
Ještě se zeptám, na této CZ ROMce byl NoDO dostupný hned (nebo brzo) po vydání?
Ještě jednou díky!
Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora
Posted: Sat Apr 09, 2011 19:51
by pinhead
spellshaper : je Holandská,ale určená pro Evropu a já ji ze zvědavosti nainstaloval.Vše funguje normálně.A možná díky tomu jsem měl NoDo hned.
Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora
Posted: Sat Apr 09, 2011 20:09
by spellshaper
Já NoDo instaloval pouze přes úpravu registrů, ale raději bych rovnou nebrandovanou ROMku. Jenže nejsem si jistej, jestli pak bude na Holandské ROM vše fungovat (i do budoucna).
Fungují ti i MMSky a mobilní Internet?
Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora
Posted: Sat Apr 09, 2011 20:41
by pinhead
Funguje mi vše.Absolutně bez problémů.
Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora
Posted: Tue Apr 12, 2011 7:27
by kaspik
Ahoj,
uz mam updatovano na NODO (pomoci metody odpojit od wifi po cca 3s.). Tel. byl odemkly chevronem (uz asi neni :/
PDA: I8700XXJK1
Phone: I8700XXJK1
CSC: I8700ORSJK1
Kupovano na MALL
-- doplnění předchozího příspěvku (úte dub 12, 2011 8:38) --
jo tak koukam ze ORS je Orange Slovakia - tak proto mam slovensky manual :D...
Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora
Posted: Tue Apr 12, 2011 8:36
by diviline
PDA: I8700XXJK1
Phone: I8700XXJK1
CSC: I8700O2CJK1
Kupoval jsem v Datart Ostrava, tak jestli to O2C znamená O2 Česko, tak to v prodeji nejsou jiné nebrandované verze pro ČR?