Vypnutí slovníku u SMS
Posted: Mon Apr 04, 2011 15:12
Zdravím, koukal jsem do sekce o operačním systému, ale nějak to tam asi není, tak se zeptám zde. Když píšu sms, nejde nějak vypnout to napovídání slov? Problém je že se to potvrzuje mezerníkem, a tak dělám spoustu chyb. Mám Omnii 7. Děkuji za jakoukoliv reakci 