Page 1 of 1

Vypnutí slovníku u SMS

Posted: Mon Apr 04, 2011 15:12
by Pepanisko
Zdravím, koukal jsem do sekce o operačním systému, ale nějak to tam asi není, tak se zeptám zde. Když píšu sms, nejde nějak vypnout to napovídání slov? Problém je že se to potvrzuje mezerníkem, a tak dělám spoustu chyb. Mám Omnii 7. Děkuji za jakoukoliv reakci :)

Vypnutí slovníku u SMS

Posted: Mon Apr 04, 2011 15:15
by morro
Settings -> kayboard -> "odškrtnout" Correct misspelled words

Vypnutí slovníku u SMS

Posted: Mon Apr 04, 2011 15:36
by Pepanisko
Děkuju ti moc :)