Page 1 of 1

Zapnutí LED na Omnii 7

Posted: Tue Mar 29, 2011 11:59
by miaggi
Nevíte někdo, zda existuje nějaká aplikace na zapnutí LEDky na Omnii 7? díky

Zapnutí LED diody na Omnii 7

Posted: Tue Mar 29, 2011 12:27
by wez_
uz jsem zkousel hledat. nainstaloval tuny aplikaci z MP, ale vsechny svitily displejem :(

Zapnutí LED diody na Omnii 7

Posted: Tue Mar 29, 2011 14:16
by kome
To asi umí tedy jen ta aplikace od HTC (jen na HTC pristrojich). Koukal jsem ,ze ostatni jen rozsviti displej

Zapnutí LED na Omnii 7

Posted: Tue Mar 29, 2011 14:18
by premikkoci
Ještě dodám, že Omnia 7 má Xenonovej blesk.

Zapnutí LED na Omnii 7

Posted: Tue Mar 29, 2011 14:38
by pinhead
Flashlight. Funguje skvěle.Používám místo baterky :)

Zapnutí LED na Omnii 7

Posted: Tue Mar 29, 2011 14:39
by Jiří Hrma
Pro ty, kdo mají Omnii 7 odemčenou, existuje utilita, která umožní zadní blesk fotoaparátu využívat jako svítilnu (přikládám ke stažení).

Zapnutí LED na Omnii 7

Posted: Tue Mar 29, 2011 18:23
by Balrog
To premikkoci: OMNIA 7 má LED blesk

http://www.samsung.com/cz/consumer/mobi ... returnurl=" onclick="window.open(this.href);return false;

Zapnutí LED na Omnii 7

Posted: Tue Mar 29, 2011 18:28
by premikkoci
"Díky pokročilým funkcím včetně efektu Lomo, režimu úsměvu a dalších nastavení nebylo fotografování ještě nikdy tak zábavné. S telefonem Samsung OMNIA 7, který je vybavený fotoaparátem s rozlišením 5 megapixelů a xenonovým bleskem, si můžete vychutnávat život mnohem jednodušeji."
To je z toho odkazu :)

Zapnutí LED na Omnii 7

Posted: Tue Mar 29, 2011 19:40
by Balrog
4 " Super AMOLED displej o rozlišení 480 x 800
Windows Phone 7
HSDPA 7,2 Mbps. HSUPA 5,74 Mbps
5 MPx fotoaparát s LED bleskem
Wi-Fi b/g/n, AGPS


To je taky z toho odkazu,asi má Samsung někde chybičku :-)
http://smartmania.cz/index.php?ind=revi ... w&iden=217" onclick="window.open(this.href);return false;

Hardwarové parametry
Operační systém: Windows Phone 7
Procesor: Qualcomm QSD8250, 1 GHz
Displej: kapacitní, 4,0", WVGA (480 × 800 px), 16 milionů barev, technologie Super AMOLED
Paměť: 512 MB RAM, 8 GB ROM (7,4 GB přístupných pro vaše data)
Telefon: čtyřpásmový GSM modul (GPRS/EDGE třídy 12), 3G/HSDPA (900/2100 MHz)
Konektivita: Bluetooth 2.1 (EDR, A2DP), Wi-Fi 802.11b/g/n, USB 2.0/micro USB
GPS: ano, 20 kanálů, podpora A-GPS, digitální kompas
Fotoaparát: 5 MPx, přisvětlovací LED dioda, autofocus, záznam videa v HD rozlišení (720 p); vlastní tlačítko spouště fotoaparátu
Rozměry: 122,4 × 64,2 × 11 mm
Hmotnost: 138,5 gramů včetně baterie
Baterie: Li-Ion 1 500 mAh
Další informace: 3,5mm jack na sluchátka, pohybový senzor, proximity senzor, světelný senzor

Zapnutí LED na Omnii 7

Posted: Wed Mar 30, 2011 8:06
by wez_
Si muzete vybrat, jestli mate v telefonu LED nebo xenon :) Zalezi, co vam vyhovuje :D

Zapnutí LED na Omnii 7

Posted: Wed Mar 30, 2011 9:03
by premikkoci
Tak ja mam xenon =D

Zapnutí LED na Omnii 7

Posted: Wed Mar 30, 2011 15:39
by Balrog
No tak to já mám Bixenon :-)

Zapnutí LED na Omnii 7

Posted: Wed Mar 30, 2011 16:48
by Balrog
Měl jsem Nokii 8 a fotil jsem s ní ve tmě (má Xenon) a rozhodně Omnia 7 xenon nemá,rozdíl byl hodně velký.

Zapnutí LED na Omnii 7

Posted: Wed Mar 30, 2011 17:26
by premikkoci
No možná podle vás nemá, ale proč by psali do popisu, že má xenonovej blesk. To, že má LED blesk s 5Mpix to se dá ještě pochopit, ale když už to je v popisu?

Zapnutí LED na Omnii 7

Posted: Wed Mar 30, 2011 17:36
by htcjirka
Omnia 7 má led prisviceni nikoliv Xenon,uz to potvrzuje i fakt teto utility,která by byla k nicemu,protože zatímco LED dioda s trvalým svícením nemá nejmenší problém, xenonový blesk dokáže vydávat pouze záblesky, ale nikoli konstantní světlo.