Page 1 of 1

Vizitky

Posted: Sat Mar 26, 2011 18:48
by wez_
Zdravím pánové!

Mám dotaz. Nemáte nějaké zkušenosti s vizitkama kontaktů? Matka se snažila mi poslat vizitku z Nokie, ale nepřišlo mi vůbec nic. Ani zpráva, že se to nepodařilo zpracovat. Na WP7 nebo Omnii nefungují vizitky? Vždyť to umí snad každý mobil ne?

Vizitky

Posted: Sat Mar 26, 2011 21:23
by steelspace
Jednoduchá odpověď - vizitka (vCard) není zatím ve WP7 podporována.

Vizitky

Posted: Sat Mar 26, 2011 23:18
by wez_
to jsem chtel i nechtel slyset :) diky