Vizitky
Posted: Sat Mar 26, 2011 18:48
Zdravím pánové!
Mám dotaz. Nemáte nějaké zkušenosti s vizitkama kontaktů? Matka se snažila mi poslat vizitku z Nokie, ale nepřišlo mi vůbec nic. Ani zpráva, že se to nepodařilo zpracovat. Na WP7 nebo Omnii nefungují vizitky? Vždyť to umí snad každý mobil ne?
Mám dotaz. Nemáte nějaké zkušenosti s vizitkama kontaktů? Matka se snažila mi poslat vizitku z Nokie, ale nepřišlo mi vůbec nic. Ani zpráva, že se to nepodařilo zpracovat. Na WP7 nebo Omnii nefungují vizitky? Vždyť to umí snad každý mobil ne?