Page 1 of 1
přední kamerka
Posted: Thu Mar 24, 2011 12:50
by miaggi
Nevíte jestli má Omnia 7 přední kamerku pro videohovory? Nikde na netu jsem to nenašel a nikde v systému není žádná taková funkce, která by tu přední kamerku zapla (teda jestli to je kamerka, možná je to nějaký čidlo

). díky za odpovědi
přední kamerka
Posted: Thu Mar 24, 2011 12:59
by wez_
Pokud vim tak nema.

Melo by to byt cidlo pro zjistovani vzdalenosti. Ale nerad bych te mystifikoval.
Btw videohovory u nas nejsou podporovane nebo se mylim? Mam pocit, ze asi nikdy ani nebudou (s tempem jakym se tady vsechno dostava)
přední kamerka
Posted: Thu Mar 24, 2011 13:20
by scoopitch
Omnia 7 přední kameru určitě nemá. Jsou tam dvě čidla - na světlo a proximity...
přední kamerka
Posted: Thu Mar 24, 2011 13:42
by premikkoci
Videohovory bych přes operátora nikdy nepoužíval..
přední kamerka
Posted: Tue Mar 29, 2011 13:35
by diviline
Přední kameru bohužel nemá, dalo by se to použít při videohovorech ne nutně přes operátory, ale v aplikacích třetích stran, například Skype, obdoby FaceTime pro Android jménem Tango a podobné.