Page 1 of 1

aplikace se odmítají instalovat

Posted: Mon Mar 14, 2011 22:41
by spermosh
pred par dny se mi z marketu odmitla nainstalovat aplikace, lepe receno se stahla, zacala se instalovat, nasledne hlaska o unsuccessful instalaci a kod -18
dalsi den se pridala dalsi aplikace a dnes dalsi, takze uz tri aplikace se odmitaji nainstalovat, u vsech stejny duvod
mam porad stock romku 2.2.1
aplikace byly air attack hd, dolphin browser hd blue theme a nakonec stupid zombie

zkusil jsem se podivat na volne misto, ale vsude by melo byt dost mista, interni pamet 790MB, SD karta 376MB a ramka 111MB
nechce se mi provadet factory reset, nemate nejaky jiny napad nebo netusite, co znamena kod -18?

Re: aplikace se odmítají instalovat

Posted: Mon Mar 14, 2011 22:49
by Bobanovicz
V menu unmoutni kartu, nainstaluj app a zase mount zpet.

aplikace se odmítají instalovat

Posted: Mon Mar 14, 2011 22:52
by spermosh
wow, tak karta me nenapadla, pomohlo to, diky
takze neco spatneho s kartou?

Re: aplikace se odmítají instalovat

Posted: Mon Mar 14, 2011 22:54
by Bobanovicz
To urcite ne, me to dela taky, nevim jestli se to deje vsem nebo je to v zavislosti na zarizeni.