Page 1 of 1

Problem so stratenymi SMS

Posted: Mon Mar 14, 2011 21:56
by biscuit84
Pred malou chvilou som prisiel na telefone o vsetky SMS :( Telefon mi normalne zavibroval, ze prisla sprava. Ked som vsak klikol na ikonku sprav, tak zoznam sprav bol uz uplne prazdny. Nepomol ani restart. Objavila sa iba hlaska, ze aplikacia Spravy zlyhala. Skusal som prezriet nastavenie, ale tam nemam zatrhnute ziadne moznosti "mazat spravy po prekroceni limitu" Dokaze mi niekto poradit, ako dostat tie spravy spat?

Problem so stratenymi SMS

Posted: Mon Mar 14, 2011 21:57
by htcjirka
Znama chyba,pokud jsi nezalohoval,zpravy jsou nenavratne pryc.

Problem so stratenymi SMS

Posted: Mon Mar 14, 2011 22:01
by biscuit84
Diky :) No ja som to tusil, ze som o ne asi definitivne prisiel. Nieco zalohovane mam. Nastastie tie spravy neboli az tak zivotne dolezite, takze zivot ide dalej :) Nabuduce si ale dam pozor a radsej budem pravidelne zalohovat.