Page 1 of 1

Automapa v6

Posted: Sun Mar 13, 2011 8:48
by jirka_ho
Zdravim, zkoušel jste někdo tuto navigaci? Je to jedna z nejlepších.
V moji B7610 ale nechodí jak bych si představoval.....
Při zavřené klávesnici se nedostanu třeba k hledání adres ale i k nastavení atd....
Funguje jenom přes klávesnici v ležatém modu.
Nevíte někdo co je špatně?
Díky Jirka