Page 1 of 1

Nemohu se dostat do download modu

Posted: Sat Mar 12, 2011 23:52
by premikkoci
Zdravím. Už tak hodinu se nemůžu dostat do download modu. Telefon má brand od T-mobilu. Máte nějaké rady? Zmačknu Power+VolUP+Kamera a nic se neděje.

Nemohu se dostat do download modu

Posted: Sun Mar 13, 2011 8:06
by Balrog
Taky jsem to zkoušel a marně.pokud máš T-mobile tak to máš zablokované.tedy aypoň já to měl.mám také omnii 7 od T-mobile

Nemohu se dostat do download modu

Posted: Sun Mar 13, 2011 13:48
by premikkoci
No už jsem přišel na to jak se tam dostat. Musí se použít ten USB jig