Nemohu se dostat do download modu
Posted: Sat Mar 12, 2011 23:52
Zdravím. Už tak hodinu se nemůžu dostat do download modu. Telefon má brand od T-mobilu. Máte nějaké rady? Zmačknu Power+VolUP+Kamera a nic se neděje.
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/