Page 1 of 1
Neposílání fotek online
Posted: Mon Mar 07, 2011 18:22
by Balrog
Jak zamezím aby telefon chtěl automaticky posílat fotky na SkyDrive?Pokaždé když vyfotím fotku a chci se na ní kouknout mi vyskočí hláška na uploaded to SkyDrive.Koukal jsem do nastavení a nic jsem nenašel.Díky
Neposílání fotek online
Posted: Mon Mar 07, 2011 19:13
by morro
Pravděpodobně máš namysli situaci po vydocení, že ti phone nabízí okamžitě upload na net. Já to tak měl taky. Sice už je to dlouho a až tak si to napomatuji, ale vím že jsem tam měl nabítku ve které byla možnost, aby se nic automatikcy neposílalo.
Jinak je ještě tahle možnost: Settings -> Applications -> pictures & camera -> "auto upload to SkyDrive".
Neposílání fotek online
Posted: Mon Mar 07, 2011 19:19
by Balrog
No právě,že tuhle možnost mám vypnutou off a pořád mi to nabízí