odinstalace WP7 z HD2
Posted: Mon Mar 07, 2011 9:31
Vyzkoušel sem, dobrý, asi to koupím, ale jak dostat zpět do HD2 wm 6.5? Mám tam HD2O© v1.03 WP7 BUILD 7.0.7004.0 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=953078" onclick="window.open(this.href);return false;
-- doplnění předchozího příspěvku (úte bře 08, 2011 9:24) --
Odpovím si sám, při startu telefonu volume down a pak normálně spustit instalaci. 200MB na SD kartě sem pořešil formátováním ve foťáku, žádný SW nebyl potřeba.
-- doplnění předchozího příspěvku (úte bře 08, 2011 9:24) --
Odpovím si sám, při startu telefonu volume down a pak normálně spustit instalaci. 200MB na SD kartě sem pořešil formátováním ve foťáku, žádný SW nebyl potřeba.