Page 1 of 1

jak dostat kontakty z Omnie 7 do Nokie N8

Posted: Sat Mar 05, 2011 12:17
by Balrog
Budu rád za každou radu,nechce se mi to přepisovat ručně a když to dám na simku tak to bude takíé ne dlouho.Díky

jak dostat kontakty z Omnie 7 do Nokie N8

Posted: Sat Mar 05, 2011 12:22
by htcjirka
Uplne jednoduse,kontakty v Omnii 7 si sesychronizuj s google uctem a nasledne v nokii N8 pres Mail for Exchange

jak dostat kontakty z Omnie 7 do Nokie N8

Posted: Sat Mar 05, 2011 12:38
by Balrog
Díky jen nevím jak nastavit Mail for Exhange?snad nejdu nějaký návod.díky

jak dostat kontakty z Omnie 7 do Nokie N8

Posted: Sat Mar 05, 2011 12:41
by htcjirka
Vzdy je to v te N8 tak jednoduche a vede te pruvodce,jen vyplnis ucet googlu.

jak dostat kontakty z Omnie 7 do Nokie N8

Posted: Sat Mar 05, 2011 12:42
by Balrog
No právě nevím jakou mám napsat doménu.Koukal jsem na N8 a nešlo by to pomocí Hotmailu?ten mám také v Omnii 7 a na n8 jsem ho také našel.Jen nevím jaké má manželka heslo?Dal jsem jí Omnii 7 k narozeninám a rdši by chtěla N8 tak musím zjistit to heslo.

jak dostat kontakty z Omnie 7 do Nokie N8

Posted: Sat Mar 05, 2011 12:51
by htcjirka
Nejprve spust aplikaci Mail for Exchange na své N8.Klepni na ANO pro vytvoření nového synchronizačního profilu.

1. Připojení
Exchange Server: m.google.com
Zabezpečené připojení: Ano
Access Point: tvůj přístupový bod k internetu
Synchronizace při roamingu: preferované nastavení
Použít výchozí port: Ano
2. Kalendář
Synchronizace kalendáře: Povolit nebo zakázat
Sync kalendáře zpět: Tvoje preference
3. Kontakty
Synchronizovat kontakty: Povolit nebo Nepovolit

jak dostat kontakty z Omnie 7 do Nokie N8

Posted: Sat Mar 05, 2011 13:04
by Balrog
Asi jsem blbej ale aplikaci mail for exhange v N8 nemám.Ani v Ovi neni.Kde je tak to je při nastavení nového emailu a tam potřebuju tu doménu.

jak dostat kontakty z Omnie 7 do Nokie N8

Posted: Sat Mar 05, 2011 13:50
by htcjirka
Je v email klientovi.Davam odkaz na anglickou stranku abych nemusel slozite delat screeshoty a popis

http://blog.brightpointuk.co.uk/setting ... e-nokia-n8" onclick="window.open(this.href);return false;

jak dostat kontakty z Omnie 7 do Nokie N8

Posted: Sat Mar 05, 2011 13:52
by Balrog
Díky moc za rady