Page 1 of 1
Odemykání displeje
Posted: Wed Feb 09, 2011 8:13
by Starbuck
Zdravím! Poraďte mi, jak se zbavit otravného gesta pro zobrazení displeje po zapnutí. Jde mi o to, že když zmáčknu Power tak už chci být rovnou na ploše a neotravovat se dalším zbytečným gestem. Někomu to nevadí, mě to značně irituje. Přece zmáčknutím tlačítka Power (které se u DHD nemačká lehce) dávám jasně najevo, co chci, tak proč to znovu potvrzovat?! Měl jsem to tak u předchozích dotykáčů a nikdy se nestalo, co jsem nechtěl. Nikde jsem to nenašel. Dík
Odemykání displeje
Posted: Wed Feb 09, 2011 8:48
by eLPeCKo
Menu - nastavení - Zabezpečení - nastavit zámek obrazovky - žádné
Pokud si myslel todle....
Odemykání displeje
Posted: Wed Feb 09, 2011 8:58
by Starbuck
Ne, tohle jsem nemyslel. Nejde o žádný kód, jen prostě to zbytečné gesto kde tažením dolů se ti pak zobrazí plocha.
Odemykání displeje
Posted: Wed Feb 09, 2011 9:01
by eLPeCKo
Aha tak to promiň, nic víc mně nenapadá, kde to nastavit.....
Odemykání displeje
Posted: Wed Feb 09, 2011 9:15
by Starbuck
No mě právě také ne

Odemykání displeje
Posted: Wed Feb 09, 2011 9:20
by eLPeCKo
Mno co jsem tak proběhl manuál teďkom narychlo a prohrabal se googlem a hledal i v telefonu, tak myslím, že todle nebude možné nastavit.....
Odemykání displeje
Posted: Wed Feb 09, 2011 9:23
by Radek Hübl
Stačí si z marketu stáhnout aplikaci
No Lock. Cena: free

Odemykání displeje
Posted: Wed Feb 09, 2011 10:27
by eLPeCKo
Hmmm tak na Market mně nenapadlo kouknout

Odemykání displeje
Posted: Thu Feb 10, 2011 8:20
by Starbuck
Aha, tak to mě taky nenapadlo. Hledal jsem jenom v nastavení. fUNGUJE DÍKEC!

Odemykání displeje
Posted: Thu Feb 10, 2011 11:56
by Radek Hübl
Jistě že funguje, používám to na SEX10mini pro, vždy když něco hledám tak nejdříve na marketu, dokonce tam chodím i dříve než na googla a teď když už máme i desktopový market tak je to úplně v pohodě.
Odemykání displeje
Posted: Thu Feb 10, 2011 12:19
by eLPeCKo
To je taky pravda, taky začnu víc hledat na Marketu ;)
Odemykání displeje
Posted: Thu Feb 10, 2011 13:43
by Starbuck
Nu což, člověk se pořád učí
