Orange - Omnia 7
Posted: Mon Feb 07, 2011 9:12
čaute chcem sa spýtať či náhodou neviete kedy bude dostupný samsung omnia 7 v orange aj pre normlaných zákaaznikov nie len pre firmu
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/