Page 1 of 1

Orange - Omnia 7

Posted: Mon Feb 07, 2011 9:12
by hellwet
čaute chcem sa spýtať či náhodou neviete kedy bude dostupný samsung omnia 7 v orange aj pre normlaných zákaaznikov nie len pre firmu

Re: Orange - Omnia 7

Posted: Mon Feb 07, 2011 9:31
by sotrava
Na infolince operatora tuhle informaci nevědí?