Počasí
Posted: Sun Feb 06, 2011 21:36
zdravím mám takový delikátní problém u Počasí, mám ho jako widget na ploše a kdyz na něj kliknu a dam menu a nastavení tak chci aby se aktualizovalo automaticky, ale tuto volbu mam zašedlou společně s frekvencí aktualizace. Jsem sám u DHD nebo to máte všichni.