Page 1 of 1

Počasí

Posted: Sun Feb 06, 2011 21:36
by Lordzata
zdravím mám takový delikátní problém u Počasí, mám ho jako widget na ploše a kdyz na něj kliknu a dam menu a nastavení tak chci aby se aktualizovalo automaticky, ale tuto volbu mam zašedlou společně s frekvencí aktualizace. Jsem sám u DHD nebo to máte všichni.

Počasí

Posted: Mon Feb 07, 2011 22:38
by Vacclaf
Mrkni do MENU--NASTAVENÍ--UČTY A SINCHRONIZACE--Tam zatrhni Automaticky a z nabídky dole vyber co potřebuješ a uvidíš.
Snad jsem ti pomohl.

Počasí

Posted: Tue Feb 08, 2011 7:27
by Lordzata
jo už to jede díky moc ;-)