Page 1 of 1

Nefunkční wifi u Rom 3.14

Posted: Thu Jan 20, 2011 9:24
by Pepa 3
Odpověď na dotaz k wifině z HTC

Na vyreseni problemu se pracuje, poprosim o strpeni. Pravdepodobne bude uvolnen update.

S pozdravem,

Tomas

HTC

Nefunkční wifi u Rom 3.14

Posted: Sat Jan 22, 2011 16:30
by TomasSX1
tak toto je dobra sprava...uz len otazkou je ze kedy ten update uvolnia...

-- doplnění předchozího příspěvku (sob úno 26, 2011 18:38) --

Ma niekto nieco nove ohadom tohto problemu?? :?