Page 1 of 1

Recenze Samsung omnia 7

Posted: Sat Jan 15, 2011 12:30
by Balrog
Snažil jsem se udělat malou recenzi telefonu.Je moje první tak prosím o schovívavost.Díky

http://mobilcz.webnode.cz/novinky/s/" onclick="window.open(this.href);return false;

Recenze Samsung omnia 7

Posted: Mon Jan 17, 2011 20:38
by vlasta
Pěkná recenze, se zájmem jsem si jí přečetl. Měl bych jeden dotaz, spíše obecné povahy. A sice - podporují WP7 synchronizaci s MyPhone, tak jako WM6.5? To by snad mohly, když je vše MS. Pak by nebyl problém s portací např. kontaktů do nového zařízení.

Recenze Samsung omnia 7

Posted: Mon Jan 17, 2011 22:34
by martintrestik
vlasta: bohužel zatím WP7 pro MyPhone není podporováno...Taky mi docela chybí, určitě bych uvítal některé SMS které jsem měl v jiných telefonech dostat i do tohoto, ale co nadělám... :) Kdyby byla alespoň možná portace mezi profilem MyPhone a tímto windowsphone.live.com tak by to bylo super...

Recenze Samsung omnia 7

Posted: Mon Jan 17, 2011 22:53
by milennium
Teď si nejsem 100% ně jistý, ale mám pocit, že Omnia 7 má 1Gb ROM a 512Mb RAM...

Re: Recenze Samsung omnia 7

Posted: Mon Jan 17, 2011 23:04
by jerry_stolarik
tak si me ofous predbeh. zrovna jsem to chtel napsat Omnia ma 512 Mb RAM

Recenze Samsung omnia 7

Posted: Wed Jan 19, 2011 18:01
by Balrog
Omlouvám se,máte pravdu je to 512Mb RAM,nějak jsem se přepsal.
Omnii 7 jsem dal do šuplíku a na bazar,mám teď také N8 a docela mě překvapila,tak uvidím.
Jo a díky za kladné ohlasy na recenzi