Page 1 of 1

IMAP - Seznam.cz

Posted: Tue Jan 11, 2011 19:14
by Pistolník
Při změně příchozí pošty z POP3 na IMAP mi přijde prázdný mail - tedy jen hlavička a při pokusu o stažení se objeví hláška "Tento e-mail je stále na serveru". Přičemž se nic nestáhne. Vím, že strojvudce to již řešil, ale odpověď žádná. Yamato, ty jsi psal, že Ti IMAP funguje. Přes POP3 mi to funguje, ale IMAP je přece jen komfortnější (kdyby fungoval). Jinak to všechny ostatní složky načte, takže jakási spolupráce tu je. Nevíte někdo, kde je problém?

IMAP - Seznam.cz

Posted: Tue Jan 11, 2011 20:03
by htcjirka
Mas pres pc imap na seznamu aktivovany?Standartne aktivovany neni.

Re: IMAP - Seznam.cz

Posted: Tue Jan 11, 2011 22:10
by Pistolník
Samozřejmě

IMAP - Seznam.cz

Posted: Wed Jan 12, 2011 20:17
by Luboš Klicpouch
a proč si schránku od Seznamu nenaimportuješ do Gmailu?

Re: IMAP - Seznam.cz

Posted: Thu Jan 13, 2011 3:01
by strojvudce
Pistolník: Řešil, ale nevyřešil a vrátil jsem to na POP3 a šlape. :( Dělaly to jen některé emailu, jiné se stáhly bez problémů.

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Re: IMAP - Seznam.cz

Posted: Thu Jan 13, 2011 17:08
by Pistolník
To Lubos. Protože mi to dělalo neplechu. Chodily blbě některé přílohy a hlavně jsem nevěděl od koho ten mail je. Odesílatelem byla vždy moje seznamová adresa. Nevím proč. Mě to přes POP3 funguje dobře, ale proč by nemohlo lip, že? :)

IMAP - Seznam.cz

Posted: Thu Jan 13, 2011 18:53
by spermosh
Pistolnik > odliseni neni v emailove adrese, ale jako priznak (label) u mailu - takze "cizi" maily muzes i rychle vyfiltrovat...

Re: IMAP - Seznam.cz

Posted: Thu Jan 13, 2011 20:23
by Pistolník
Tak tomuhle vůbec nerozumím. Jen jsem popsal, že mi všechny maily chodily jakoby ode mě.

IMAP - Seznam.cz

Posted: Thu Jan 13, 2011 20:41
by spermosh
pokud nemely dany label, tak to asi bude chyba imap seznamu - protoze jinak imap servery funguji korektne - ale v tomto pripade celkem postaci pop3, ne? zaskrtnes, ze se maji maily nechavat na puvodnim serveru a vic neresim...