Page 1 of 1

problém se SMS po aktualizaci

Posted: Mon Jan 10, 2011 7:59
by Lordzata
zdravím, mám takový problém ohledně SMS z internetu. Normálně se má jako odesálatel objevit "z internetu" a taky vše fungovalo jak má jen do doby kdy jsem udelal aktualizaci na 1.72.405.3 (2.2.1). Od té doby mi ti místo z internetu háže nejaký kontakt. Asi to má co delat s FB kdyz totiž u daného kontaktu smažu uplně přiřazený facebook a synchronizuju tak mi to hodí zase jiný kontakt. Pls nevíte nekdo co s tím? Celkem nafo mě to štve a hodne to pak v SMSkách plete. Díky

-- doplnění předchozího příspěvku (pon led 10, 2011 8:01) --

jo a zapoměl sem Hard Reset pomohl jen asi na týden pak se to z ničeho nic stalo z novu :(

problém se SMS po aktualizaci

Posted: Wed Jan 12, 2011 20:33
by Luboš Klicpouch
Nevím s naprostou jistotou, ale myslím, že v tom má opravdu prsty FB a že se to řešilo před nějakým časem, ale jelikož nejsem nakažen FB, tak popravdě nevím.. Promiň..

problém se SMS po aktualizaci

Posted: Sun Jan 16, 2011 22:49
by Jindřich Veselý
Je to chyba posledni aktualizace. Jiz reseno v hlavni diskuzi. Nezbejva nez cekat na aktualizaci co to opravi