Page 1 of 1
Keepass
Posted: Tue Dec 28, 2010 20:29
by Aleš M.
Jak dostanu Keepass do HTC HD2? Všude kde jsem hledal (Slunečnice.cz atd.) je tato aplikace určená jen pro PC a nikoli pro WinMobile. Možná hloupá otázka ale nechám si klidně poradit. Díky předem. Aleš.
Keepass
Posted: Tue Dec 28, 2010 20:35
by AtoM.
Tady taky nic?
http://www.google.com/search?rlz=1C1GGG ... ows+mobile" onclick="window.open(this.href);return false;
Keepass
Posted: Tue Dec 28, 2010 20:51
by Aleš M.
Jo, dobrý ale myslel jsem v češtině což jsem nenapsal.