Page 1 of 1

problém s wifi

Posted: Tue Dec 14, 2010 21:16
by htctester
Kontaktoval mě jeden z diskutujících a nastal u něj tento problém : má HD2 koupen u T-mobile a využívá operátora Vodafon. Dle jeho zpráv, je Rom i RADIO puvodní. Problém je v tom, že po připojení k wifi na domácím routru a zadání hesla v HD2 se wifi připojuje ale poté zámek u ikony setrvá a připojení nenastane. Nastavení zabezpečení WPA... , heslo prý je zadáno dobře, ptal jsem se na překlep a tvrdil že nikoliv. .. proveden restart zařízení i HR a stále nic. napadá někoho jak mu pomoci ?

-- doplnění předchozího příspěvku (16 pro 2010, 21:55) --

Problém vyřešen přeinstalací rom .zajímavé je , že u puvodní rom nepomohl ani HR.