Page 1 of 1

HTC HD2 měl původně umět "pinch to zoom" i v prostředí Sense

Posted: Sat Nov 27, 2010 12:59
by Jiří Hrma
Skrze twitter se začala šířit fotografie, na které je vidět prototyp komunikátoru HTC HD2 (ten byl dříve]označovaný také jako HTC PRO.THREE). Podle autora snímku HTC původně plánovalo využít schopností kapacitního displeje i na hlavní obrazovce s prostředím Sense, kde měla fungovat možnost přiblížení celého obsahu pomocí multidotykového gesta (pinch to zoom). Nakonec se tuto "fičuru" do finální verze Sense rozhodli neimplementovat, což celkem chápu, protože položky v Sense jsou sami o sobě dostatečně velké a přibližovat je není potřeba; ale efekt by to byl zajímavý.

Image

Zdroj: PocketNow

HTC HD2 měl původně umět "pinch to zoom" i v prostředí Sense

Posted: Sat Nov 27, 2010 13:03
by Ruslan Botsyurko
Tyjo, tak to je škoda, že to tam nakonec nedali, na ty malý hodiny aby si člověk bral brejle :grin:

HTC HD2 měl původně umět "pinch to zoom" i v prostředí Sense

Posted: Sat Nov 27, 2010 13:08
by jerry_stolarik
Taky si myslim ze od toho upustili pac je to uplne zbytecne... Krom lidi co maji zrakove problemy by to asi nikdo nevyuzival...

HTC HD2 měl původně umět "pinch to zoom" i v prostředí Sense

Posted: Sat Nov 27, 2010 14:36
by Radek Hübl
Nemá na tohle patent Apple? To by byl duvod proct o mit je v testovaci verzi a do finalni to nedat ;-)

HTC HD2 měl původně umět "pinch to zoom" i v prostředí Sense

Posted: Sun Nov 28, 2010 23:40
by jjiirrii
Ono to není žádný problém si tam nahodit soft kterým se to aktivuje (Ještě když jsem aktivně používal HD2 jsem to vyzkoušel, ale opravdu to nemá smysl. Alespoň pro mě nemělo, zatím vidím dobře :-))