Nejde volat
Posted: Fri Nov 26, 2010 11:05
ahoj všichni. mám takový delikátní problém. na svém DHD mi proste nejde volat. ale všechno ostatní jde. zkoušel sem všechny nové aplikace odinstalovat dokonce sem ho uvedl i do továrního nastavení. vždy kdyz vytočím číšlo a tak za par sekund displej zčerná jak kdybyste ho dali k uchu, normálně zvoní, ale kdyz ho od ucha odendám pořád je černy a hovor nejde nijak vypnout. musím vytáhnout baterku. jinak přijmout hovor v pohode. smsky odesílání i přijímaní taky OK. čím to muze být. díky za nápady.