Page 1 of 1

Uspořádání menu

Posted: Tue Nov 23, 2010 17:47
by pepino34
Lze pomocí něčeho uspořádat Menu, myslím tím všechny zástupce.
Hry do složky hry apod..
Nechci aplikaci ve které jsou složky, chtěl bych přímo v menu mít tak tři čtyři složky a né táááákhle dlouhý menu.

Uspořádání menu

Posted: Tue Nov 23, 2010 18:21
by YAMATO
Jo, tohle jsem taky moc nepochopil, v tomhle zlatý WM. Já používám aplikaci FolderOrganiser, tam se dají aplikace rozdělit jak si člověk zamane.