Uspořádání menu
Posted: Tue Nov 23, 2010 17:47
Lze pomocí něčeho uspořádat Menu, myslím tím všechny zástupce.
Hry do složky hry apod..
Nechci aplikaci ve které jsou složky, chtěl bych přímo v menu mít tak tři čtyři složky a né táááákhle dlouhý menu.
Hry do složky hry apod..
Nechci aplikaci ve které jsou složky, chtěl bych přímo v menu mít tak tři čtyři složky a né táááákhle dlouhý menu.