Page 1 of 1

Recenze

Posted: Sun Nov 21, 2010 1:46
by Cleric
Přikládám odkaz na moc dobrou recenzi, která určitě potěší.
http://www.mobilmania.cz/clanky/samsung ... fault.aspx

Re: Recenze

Posted: Sun Nov 21, 2010 8:03
by Daniel Fibikar
Velmi dobrá recenze, zatim vypada Windows Phone 7 velmi dobre. Navic Omnia je vzhledove dosti povedena.

sent from BackFlip with MOTOBLUR using tapatalk Pro