Page 1 of 1

Sledování témat

Posted: Fri Nov 19, 2010 11:17
by uni
Zdravím, nějak se mi nedaří nastavit, že chci určité fórum sledovat (např. Desire Z) a také bych ocenil sledování diskusí pod články, ideálně RSS. Nebo se dívám všude špatně?

Sledování témat

Posted: Fri Nov 19, 2010 11:46
by Ruslan Botsyurko
Nevím jak v ostatních browserech, ale v Opeře mi stačí kliknout na ikonku RSS vpravo od URL pole a zobrazí se mi možnosti sledovat: Všechny příspěvky z fóra, Bleskovky, konkrétní fórum, vlákno ve kterém právě jsem, články nebo twitter.

Sledování témat

Posted: Fri Nov 19, 2010 11:53
by Jiří Hrma
Sledování komentářů pod články bude na nové verzi webu. Co se týče fór, tak ta je možná přes RSS odebírat a funguje to přesně tak, jak píše Ruslan.

Sledování témat

Posted: Fri Nov 19, 2010 12:19
by barberry.pha
Kdyz se tady bavime o nove verzi, budu rad kdyz bude taky podporovat tapatalk ;)

Sledování témat

Posted: Fri Nov 19, 2010 12:22
by Jiří Hrma
Na fórum se sahat nebude, to zůstane stejné a bude tedy funkční i Tapatalk :)

Sledování témat

Posted: Fri Nov 19, 2010 14:25
by uni
Aha, RSS ikona v adresním řádku (FF má také), dobře, člověk se stále učí... kuju

Sledování témat

Posted: Tue Feb 08, 2011 14:27
by eLPeCKo
Tak todle je vynikající rada.
Děkuju za možnost přidat si to do RSS čtečky...