Program pro posilani SMS přes free brány
Posted: Fri Nov 19, 2010 11:01
Máte někdo tip na fungující aplikaci pro posílání sms z WM přes free sms brány ?? (tmobile, vodafone, o2)
moje poznatky:
kubik pda verze: funguje na 10% - 2 roky porád stejna varze
gibo sms: neumí manuálne nastavit operátora pro přenesená čísla
smsunaccent2: kombinace kubika a giba ... proste nefunguje
na dalsi obstojné aplikace jsem nenarazil ... budu rád za každou dobrou radu ;)
moje poznatky:
kubik pda verze: funguje na 10% - 2 roky porád stejna varze
gibo sms: neumí manuálne nastavit operátora pro přenesená čísla
smsunaccent2: kombinace kubika a giba ... proste nefunguje
na dalsi obstojné aplikace jsem nenarazil ... budu rád za každou dobrou radu ;)