Page 1 of 1

Program pro posilani SMS přes free brány

Posted: Fri Nov 19, 2010 11:01
by WoMec
Máte někdo tip na fungující aplikaci pro posílání sms z WM přes free sms brány ?? (tmobile, vodafone, o2)

moje poznatky:
kubik pda verze: funguje na 10% - 2 roky porád stejna varze
gibo sms: neumí manuálne nastavit operátora pro přenesená čísla
smsunaccent2: kombinace kubika a giba ... proste nefunguje

na dalsi obstojné aplikace jsem nenarazil ... budu rád za každou dobrou radu ;)

Program pro posilani SMS přes free brány

Posted: Sat Nov 27, 2010 10:36
by FloydPink
A co takhle Oskárek. Ten by měl fachčit. http://mobilecity.cz/forum2/viewforum.php?f=1" onclick="window.open(this.href);return false;