Archivace sms
Posted: Sun Nov 14, 2010 20:37
Nemuzu nejak prijit, jak se daji archivovat smsky napr. do vytvorene slozky "Archiv" tak jak jsem to delal u HD s win 6.1 
-- doplnění předchozího příspěvku (úte lis 16, 2010 7:21) --
Takze reseni je zde
Je nutne aktivovat WM Pocket outlook
-- doplnění předchozího příspěvku (úte lis 16, 2010 7:21) --
Takze reseni je zde
Je nutne aktivovat WM Pocket outlook