Page 1 of 1

Archivace sms

Posted: Sun Nov 14, 2010 20:37
by Rady
Nemuzu nejak prijit, jak se daji archivovat smsky napr. do vytvorene slozky "Archiv" tak jak jsem to delal u HD s win 6.1 :???:

-- doplnění předchozího příspěvku (úte lis 16, 2010 7:21) --

Takze reseni je zde

Je nutne aktivovat WM Pocket outlook