Page 1 of 1

Jabra BT530

Posted: Sat Nov 13, 2010 22:47
by Stevik
Jabra BT530 s A2DP v kombinaci s HD2 ma tu vlastnost, ze se detekuje jako stereo sluchatka a veskere zvuky jdou do nej. Musim vzdy po nabijeni, ci vypnuti jit do nastaveni a dat odpojit, aby se dostalo do modu "hloupeho" handsfree bez A2DP.

Nenasel jsem nikde nastaveni, aby vychozi stav byl bez A2DP. Nejde to udelat nekde v registrech.