Jabra BT530
Posted: Sat Nov 13, 2010 22:47
Jabra BT530 s A2DP v kombinaci s HD2 ma tu vlastnost, ze se detekuje jako stereo sluchatka a veskere zvuky jdou do nej. Musim vzdy po nabijeni, ci vypnuti jit do nastaveni a dat odpojit, aby se dostalo do modu "hloupeho" handsfree bez A2DP.
Nenasel jsem nikde nastaveni, aby vychozi stav byl bez A2DP. Nejde to udelat nekde v registrech.
Nenasel jsem nikde nastaveni, aby vychozi stav byl bez A2DP. Nejde to udelat nekde v registrech.