Problémy s Desire HD
Posted: Thu Nov 04, 2010 21:27
Od úterý testuji HTC Desire HD, mám ho půjčený na týden a hned z prvních hodin používání mám několik poznatků (problémů). Ty mi přidělávají dost vrásek na čele, má je někdo taky nebo můj kus je vadný až až?
Konstrukce - konstrukce, resp. zadní kryt na pravé straně nesedí zhruba o 1 mm, viz. foto. Navíc spodní kryt vrže, a to ne málo. Při každém otevírání krytu mám taky pocit, že jsem ho zničil nebo ulomil packy.

Problém s hovory - další a zatím největší problém mám s hovory. Zhruba každý druhý hovor mi způsobí zásek celého systému. Když vytočím nějaké číslo tak zhasne displej a už se nerozsvítí. Hovor normálně probíhá, avšak po jeho skončení telefon nereaguje. Jde to vyřešit jedině tak, že se vyndá baterie (a kryt baterie se ještě vyndavá dost špatně).
Displej - displej mi přijde extrémně přesvícený. I při sníženém jasu je obraz "vyblitý" a koukání z úhlů je dost nepříjemné. Ani přímý pohled na displej není žádný zázrak.
Má ještě někdo tyto problémy, či nějaké další?
Konstrukce - konstrukce, resp. zadní kryt na pravé straně nesedí zhruba o 1 mm, viz. foto. Navíc spodní kryt vrže, a to ne málo. Při každém otevírání krytu mám taky pocit, že jsem ho zničil nebo ulomil packy.

Problém s hovory - další a zatím největší problém mám s hovory. Zhruba každý druhý hovor mi způsobí zásek celého systému. Když vytočím nějaké číslo tak zhasne displej a už se nerozsvítí. Hovor normálně probíhá, avšak po jeho skončení telefon nereaguje. Jde to vyřešit jedině tak, že se vyndá baterie (a kryt baterie se ještě vyndavá dost špatně).
Displej - displej mi přijde extrémně přesvícený. I při sníženém jasu je obraz "vyblitý" a koukání z úhlů je dost nepříjemné. Ani přímý pohled na displej není žádný zázrak.
Má ještě někdo tyto problémy, či nějaké další?