Page 1 of 1

Exchange Doručená pošta zobrazuje iba týždeň

Posted: Sat Oct 30, 2010 19:59
by datinko
Zdravím, všimol som si teraz jednu vec

Mail mám cez exchange, hosťovaný u itsolutionsnow, a doručenú, aj odoslanú poštu mám v HD2 len za posledný
týždeň. Nechápem to, prešiel som všetky nastavenia..

V Outluku 2010 na PC aj v OWA sú všetky.. Kde to mám zle nastavené?

Inak, keď dám neaký ten starší mail vyhľadať, tak ho nájde, ale v pohlade inboxu mám iba posledný týždeň..
Prosím help, určite to bude volovina.

Robilo mi to pri rom 1.66, tak som dnes updatol na 3.14 a furt to samé.

Dík za pomoc.