SDHC karta
Posted: Thu Oct 28, 2010 15:22
Dobrý den. Prosím znalé,doporučte mi prosím kartu pro HD 2, 16 či 32G, třídu, evet. solidní zdroj nákupu.Díky,hezké večer.
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/