Page 1 of 1

SDHC karta

Posted: Thu Oct 28, 2010 15:22
by Pepa 3
Dobrý den. Prosím znalé,doporučte mi prosím kartu pro HD 2, 16 či 32G, třídu, evet. solidní zdroj nákupu.Díky,hezké večer.

SDHC karta

Posted: Sat Oct 30, 2010 21:06
by htctester
32 gb nokia úplně v pohodě, pokud ne ve founu naformátuj a jede :wink:

SDHC karta

Posted: Mon Nov 01, 2010 20:32
by Pepa 3
Díky za informace.