Page 1 of 1

Vrácení původního SPL do zařízení

Posted: Sat Oct 23, 2010 10:40
by vaseks0001
Lidi mam takovej dotaz. Moje HTC HD2 je stale v zaruce. Jelikoz HTC asik nevyda ofic rom Windows Mobile 6.5.5 + nove graficke rozhrani Sens tak jsem uvazoval o flesnuti neofic ROM. Jenze je problem, pri flesnuti neofic ROM musim provest odblokovani pomoci HSPL. Ale kdyz ji nainstaluji tak automaticky stratim zaruku na netu jsem cetl ze se to da vratit zpet pomoci nainstalovani ofic rom od htc primo s karty. A zajima me zda to v servisu nikdo nepozna ze jsem provedl odblokaci a pak jsem to vratil zpet.

Vrácení původního SPL do zařízení

Posted: Sat Oct 23, 2010 11:03
by htcjirka
Odpovim jen strucne,v tomto smeru co se tyce vraceni puvodniho SPL muzes byt plne klidny.

Vrácení původního SPL do zařízení

Posted: Sat Oct 23, 2010 11:13
by vaseks0001
Dobre, nebyl jsem si prave jistej. Dikec za odpoved