Vrácení původního SPL do zařízení
Posted: Sat Oct 23, 2010 10:40
Lidi mam takovej dotaz. Moje HTC HD2 je stale v zaruce. Jelikoz HTC asik nevyda ofic rom Windows Mobile 6.5.5 + nove graficke rozhrani Sens tak jsem uvazoval o flesnuti neofic ROM. Jenze je problem, pri flesnuti neofic ROM musim provest odblokovani pomoci HSPL. Ale kdyz ji nainstaluji tak automaticky stratim zaruku na netu jsem cetl ze se to da vratit zpet pomoci nainstalovani ofic rom od htc primo s karty. A zajima me zda to v servisu nikdo nepozna ze jsem provedl odblokaci a pak jsem to vratil zpet.