Orange San Francisco - odblokování

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

Orange San Francisco - odblokování

Příspěvek od 1979 »

Chtěl bych se zeptat, jestli má někdo vlastní zkušenost s odblokováním komunikátoru od Orange - San Francisco.
Rád bych si ho nechal přivézt z UK, ale Orange je má zablokované jen pro svou síť.
Prosím o osvědčený podrobný návod, jak na to.
Snad jsem neporušil pravidla tohoto fóra. Nechci žádný warez - jen otevřít telefon pro všechny simkarty.
Díky
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Orange San Francisco - odblokování

Příspěvek od Cleric »

K tomu potřebuješ patřičný software. Ale pokud ho chceš odblokovat obrátil bych se na servisní středisko které má na starosti tuto značku. Sice to bude něco stát ale měli by ti pomoci.
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

Orange San Francisco - odblokování

Příspěvek od 1979 »

Dík za "radu".

Telefon se prodává pouze v Anglii a to jen u operátora Orange a já si jej nechám z Anglie dovézt od známé do ČR. Tzn. že asi těžko můžu u nás řešit servísní středisko, které tyto telefony opravuje. Stejně tak si nedokážu moc představit, že známá dojde do Orang a řekne: Chtěla bych tady ten telefon, ale pošlete ho prosím nejdřív do servisu, ať mi ho odblokují.

Našel jsem na netu nějaký návod, kde stačí propojit telefon s PC přes USB a v nějakým softu kliknout na "Do job" a mělo by být hotovo. V diskuzi, ale potom čtu, že se musí platit a potřebuje se k tomu nějaký hardware. Proto můj dotaz na někoho, kdo si buď telefon odblokoval sám a nebo si to nechal u někoho za určitý obnos udělat a vše mu bez problému funguje.
Deaktivovaný účet (01.2013)

Orange San Francisco - odblokování

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Na ebay lze za pár liber koupit odblokovací kód pro většinu telefonů Orange. Případně lze sáhnout po Turbo SIM. Žádná věda to není.
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

Orange San Francisco - odblokování

Příspěvek od 1979 »

Chápu, že pro hodně lidí to není žádná věda. Proto jsem tady také vznesl tento dotaz.
Ebay znám, ale nemám účet na paypal a nechci si ho zřizovat (jinak se mi zdá, že se tam platit nedá).
Takže jestli víte, jak na to a kde sehnat vše potřebné, popřípadě jestli je někdo v Brně, kdo takovou službu poskytuje, prosím o příspěvek a nebo SZ.
Díky.
devaa
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte říj 26, 2010 13:31
Zařízení: nokia

Orange San Francisco - odblokování

Příspěvek od devaa »

Jak je to s tím kodem na odblokovani?
To mě při zapnutí telefonu vyzve automaticky k zadání kodu? Nebo to musim nekde hledat, popripadne neco nainstalovat?
Uživatelský avatar
Soap
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: sob pro 15, 2007 20:13
Zařízení: 1+ 3T
Bydliště: Kyjov

Orange San Francisco - odblokování

Příspěvek od Soap »

http://android.modaco.com/content/zte-b ... ow-online/" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 77 hostů