Page 1 of 1

Homescreen Animation Plugin

Posted: Sat Oct 21, 2006 9:09
by SMARTGURU
Mám problém, stahl jsem si program homescreen animtion plugin. nejde mi nainstalovat :-( a telefon mi řekne, že instalace se nazdařila protože chybí popis s duvěryhodnym certifikétem..

Posted: Sat Oct 21, 2006 9:17
by SMARTGURU
eukubus wrote:To smartguru: dej to do novyho tematu a nebo pouzij tlacitko Hledat



Použil jesem tlačitko hledat, ale nanašel jsem to.

Posted: Sat Oct 21, 2006 14:47
by Jiří Hrma
A Policy Patch nainstalovany mas?

Posted: Sat Oct 21, 2006 16:59
by SMARTGURU
Ne Policy patch nainstalovaný nemám.

Posted: Sat Oct 21, 2006 17:44
by Jiří Hrma
SMARTGURU wrote:Ne Policy patch nainstalovaný nemám.
No tak ho zkus :) pak to pojede...

Posted: Sat Oct 21, 2006 18:50
by SMARTGURU
No tak já to teda zkusím, ale nepříjdu tím o záruku?

Posted: Sat Oct 21, 2006 19:12
by Jiří Hrma
ne, to opravdu neprijdes :) PolicyPatch je jen cabik, ktery upravi hodnoty zabezpeceni v registrech

Posted: Sun Oct 22, 2006 16:47
by SMARTGURU
Stáhl jsem ho a nainstaloval, ale nepomohlo to :cry: . Možná by pomohlo stáhonut ho z jiné stránky, ale na žádné jiné jsem ho najít nemohl. Zkusím ješté pohledat. A když tak se ozvu..