Page 1 of 1

Vyhlazování písma ?

Posted: Thu Oct 14, 2010 14:15
by jacek
Start=>Settings=>System=>Screen=>ClearType

Vyhlazování písma ?

Posted: Thu Oct 14, 2010 14:29
by jacek
Aha, to už jsem na jedné romce zažil :evil:
je možné, že v 3.14......... je vyhlazování automaticky nastaveno....nevím
stáhnout app clear- vím že je, kdysi jsem ji měl staženou
edit: co takhle vypnou sense a pohybovat se ve wm? tam to sakra být musí.