HTC DESIRE HD A ZMĚNA OS
Posted: Tue Oct 12, 2010 11:01
ahojte možná blbá otázka ale jak všude tet pišou , že do hd2 jde nahrát widle7 a tet i rom s htc desire hd ( android ) tak moje otázká zní , pujde nahrát naopak do htc desire hd widle 6.5 nebo widle7 ?
ještě prosím jednu otázku , jelikož zatím s androidem nemám žádné zkušenosti , instalujou se na android aplikace stejne jako na vidle budto exe instalaci nebo treba cab souborem ?
ještě prosím jednu otázku , jelikož zatím s androidem nemám žádné zkušenosti , instalujou se na android aplikace stejne jako na vidle budto exe instalaci nebo treba cab souborem ?