Page 1 of 1
TomTom na HD2
Posted: Sat Oct 09, 2010 9:05
by htcjirka
SW je dodavan na microSD karte i s mapami,ale neaktivovan,da se to v pohode zkopirovat na vlastni microSD a pak aktivovat.TT7 na HD2 bezi perfektne bez potizi a urcite neni potreba nejakych dodatecnych uprav.
TomTom na HD2
Posted: Sat Oct 09, 2010 10:33
by htcjirka
Rodina te musi milovat

TomTom na HD2
Posted: Sat Oct 09, 2010 11:01
by htcjirka
V pohode,ja mam zakoupene iGO,TT a Sygic a pouzivam nyni jen Sygic,protoze na N900 je to jedina navigace.
TomTom na HD2
Posted: Sat Oct 09, 2010 18:26
by Milan Pištělka
to malinkej:
S tímto na Jackala nee. Vždyť píše, že chce TT7 koupit.
EDITED by Mike-biker:
Předchozí příspěvek vymazán - odkaz na Warez.

TomTom na HD2
Posted: Sun Oct 10, 2010 12:15
by htcjirka

Ja uz doma taky nic nerikam.