Page 1 of 1

HTC HD2 - spokojenost ?

Posted: Wed Oct 06, 2010 23:29
by YAMATO
Fixace satelitů řádově vteřiny. Rychlost celkově hodně dobrá, i když samozřejmě jak co. Zvuk z repráku nic moc. Sluchátka používám BT (Motorola S9), s drátovými nevím. Display folii nepotřebuje.

Prostě až na pár věcí jsem maximálně spokojen. Jsem dost zvědav jak to bude u tebe :-)

HTC HD2 - spokojenost ?

Posted: Thu Oct 07, 2010 4:18
by Pavel Vlasák
..a hlavně u HTC HD2 lepší výdrž baterie než u Desire. :-(

HTC HD2 - spokojenost ?

Posted: Thu Oct 07, 2010 6:26
by jacek
ve všech bodech souhlasím s YAMATEM a dodám.....zatím nejlepší kvalitu zvuku a výdrž mám s použitím radia 2.14.50.04

HTC HD2 - spokojenost ?

Posted: Thu Oct 07, 2010 8:40
by Libunda
telefon je skvělý, jen ten zvuk je opravdu horší.

HTC HD2 - spokojenost ?

Posted: Thu Oct 07, 2010 10:59
by Milan Pištělka
Telefon už takřka rok určitě patří k tomu nejlepšímu, co je k mání na trhu. Zejména na experimentování se hodí ze všech nejlépe. V poslední době k tomu přibyla úžasná možnost zkoušet různé portace Androida. V té první, co mám v podpisu, funguje všechno jak má. Plnohodnotná androidí ROM se kvapem blíží.
Rozhodně nelze souhlasit s názorem, že není potřeba folie. Sklo není tak tvrdé, jak se mnozí domnívají. Já jsem si ji koupil a aplikoval až po vzniku rýhy.

HTC HD2 - spokojenost ?

Posted: Thu Oct 07, 2010 13:35
by jacek
Milan Pištělka wrote:Sklo není tak tvrdé, jak se mnozí domnívají.
jj, k tomu....folii jsem ,,nasadil" počínaje 5 vteřinou po vybalení z krabice :grin: a tím se vyhnul poškrábání jinak odolného skla 8-)

HTC HD2 - spokojenost ?

Posted: Thu Oct 07, 2010 14:23
by YAMATO
No já ho mám bez folie a po mnoha měsících naprosto OK. Samozřejmě používám pouzdro.

HTC HD2 - spokojenost ?

Posted: Fri Oct 08, 2010 8:48
by čiko
To je na tom Desire s tou baterkou fakt tak špatně? Přemýšlel jsem, že bych Galaxy S vyměnil za Desire, ale začínám brzdit.

HTC HD2 - spokojenost ?

Posted: Fri Nov 05, 2010 22:33
by mike007
Jsem s HD2 spokojený, jen prostě nedokážu napsat sms bez toho, abych neudělal v každém slově nějaký překlep. Ta klávesnice je na houby. Člověk se silnějšími prsty je v pr... pytli...