Page 1 of 1

vypinanie htc-cka

Posted: Fri Oct 01, 2010 19:24
by ketrinmiky
prosim o pomoc. mam htc touch hd a viackrat sa mi stalo ze sa z nicoho nic vypol a potom ho bol aj problem zapnut. niekedy stacilo vybrat bateriu dat ju spat a islo zapnut ale niekedy som ju musel vybrat na dlhsie. najnovsie sa mi stalo ze sa mi zmenil datum z aktualneho na rok 1995. poradte mi ci to moze byt softwarom alebo ide o hardwarovu chybu. dakujem

vypinanie htc-cka

Posted: Sat Oct 02, 2010 17:05
by TMASKA
flasni jinou rom a uvidis , jinak asi reklamace nebo odpadkovy koš :smile:

vypinanie htc-cka

Posted: Sat Oct 02, 2010 18:24
by ketrinmiky
uz som skusal aj ine rom aj oficialne a nepomohlo. dnes som pozeral youtube a po chvili vypol. normalne som znovu zapol dal som youtube a isiel. tak ja uz neviem.

vypinanie htc-cka

Posted: Sat Oct 02, 2010 18:58
by groovox
Příčina může být v baterce, má už asi odslouženo. Zkus novou.

vypinanie htc-cka

Posted: Sat Oct 02, 2010 19:22
by htcjirka
Ja bych se tez priklanel - zacit u baterky..

vypinanie htc-cka

Posted: Sat Oct 02, 2010 20:18
by ketrinmiky
asi zvolim tu reklamaciu lebo baterka je asi mesiac stara. tiez som myslel ze uz ma odsluzene ale asi to nebude tym. raz sa mi ho ani nedalo zapnut. tak som potom vybral baterku objednal novu a kym prisla tak bola ta stara z neho vybrata. dal som novu a nic. potom sa mi ho nakoniec nejako podarilo rozbehnut na starej. ked to pojdem dat reklamovat tak tam staci nahrat hociktory oficialny rom? aby s tym neboli problemy. ci by tam mal byt presne ten co tam bol ked bol novy?

-- doplnění předchozího příspěvku (sob říj 02, 2010 21:24) --

a moze sa stat ze by aj nova baterka nejako blbla ze by to bolo nou? da sa nejakym softwarom odsledovat baterka?

-- doplnění předchozího příspěvku (úte říj 19, 2010 19:42) --

Tak uz sa konecne ozvali zo servisu :) Je tam vymenena zakladna doska. Zajtra mi to konecne donesie kurier tak uvidime :)

-- doplnění předchozího příspěvku (pon říj 25, 2010 20:44) --

tak uz je to ok. pda-cko slape ako ma :)