Kresleni v HTC HD2
Posted: Sun Sep 26, 2010 13:30
Uvazuji o prechodu s HTC HD na HD2 a dost casto jsem na poznamky a ruzne nacrtky pouzival kresleni pomoci styluse. Jelikoz standartne stylus HD2 nema, ale da se dokoupit, tak se ptam jestli je nejaka moznost pomoci tohoto stylusu neco nakreslit.