Page 1 of 1

Kresleni v HTC HD2

Posted: Sun Sep 26, 2010 13:30
by Rady
Uvazuji o prechodu s HTC HD na HD2 a dost casto jsem na poznamky a ruzne nacrtky pouzival kresleni pomoci styluse. Jelikoz standartne stylus HD2 nema, ale da se dokoupit, tak se ptam jestli je nejaka moznost pomoci tohoto stylusu neco nakreslit.

Kresleni v HTC HD2

Posted: Sun Sep 26, 2010 14:51
by YAMATO
Ten stylus je úplně na...nic. Na kreslení na HD2 bohužel zapomeň (taky mi to chybí).